Tuesday, 21 August 2012

hari raya dah tiba.!

Salam Aidilfitri buat semua.!



Seme da balik semayang raya ke.? sebelum aku nak g raya umah emak aku.. update blog dulu baru pegi , kang mak bising.. ta sanggup la pagi2 raye ni kne bebel. hilang mood taw.

> Macam mana.? ok ke taun ni.? Baju raya taun ni wane pe.? share la cket.. hee =) 

# okey la.. nak pergi dulu. t mak bising la. ni pon dah kol bnyak kali . tanye bile nak datang.. [jap la mimi , aye nak siap2 ni.. tgah update blog dulu..ssshhh.. diam2..t mimi dengar.. kne bebel.. spoil je.! ]

# jom beraye.! first salam tgn papa sebelom ke rumah mimi.. Selamat Hari Raya Aidilfitri. Maaf if ade uat salah. 0 - 0  la ye.. =)

No comments:

Post a Comment

My Mum - Mimi

Salam all readers , Lama xmenulis , kebetulannya ade mase ni tgah2 free nak bgtahu korang...... Hepi besday to mak kite ..Puan Sharifah ...